Registrace

 

II. Registrace

1. Registrace slouží k bezpečnému a pohodlnému nákupu v Internetovém obchodě firmy Libuše Louženská.

2. Po registraci kupujícího je odesláno na uvedený e-mail shrnutí jím zadaných údajů.

3. Registrace je:

a)   v případě velkoobchodního prodeje povinná  

b)   v případě maloobchodního prodeje nepovinná
 

4. Nákup bez registrace

a)   Kupující bude na konci objednávkového procesu vyzván k vložení jednorázových údajů potřebných k dodání zboží. Zadání povinných údajů platí pro všechny způsoby dopravy i plateb.

b)   Kupující se připravuje o výhody vyplývající z registrace.

c)   Kupující musí vždy při dalším nákupu vyplňovat všechny potřebné údaje pro vyřízení objednávky.

d)   Kupující, který je členem mezinárodního nákupního společenství Lyoness, nemůže čerpat výhodu „Z každého nákupu peníze zpět“ (viz záložka „Lyoness“).

5. Nákup s registrací

a)   Kupující nemusí vždy při dalším nákupu vyplňovat všechny potřebné údaje pro vyřízení objednávky, stačí se přihlásit pod svým heslem.

b)   Kupující má po přihlášení pod svým heslem přehled o konkrétním počtu kusů u zboží, které je skladem. Kupujícímu velkoobchodu se automaticky zobrazují velkoobchodní ceny.

c)    Kupující má možnost sledovat na profilu historii svých objednávek a vystavených dokladů.

d)   Kupující má možnost být informován o novinkách, cenových akcích atd. Službu zasílání novinek e‑mailem může kupující kdykoli zrušit na svém profilu v rubrice „Změna hesla“.

e)   Kupující, který je členem mezinárodního nákupního společenství Lyoness, může čerpat výhodu „Z každého nákupu peníze zpět“ (viz záložka „Lyoness“).

f)    Kupující má zaručeno, že s veškerými informacemi, poskytnutými při registraci, je nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů (viz kapitola XII.)

Návštěvnost stránek

073537