Naše Lyoness podmínky

 

 

Firma papírnictví Libuše Louženská je partnerem sítě věrnostního systému LYONESS. Při nakupování s Lyoness obdržíte za Váš nákup jednoduše a pohodlně peníze v hotovosti zpět na Váš účet.

 

 

 

Lyoness výhoda pro maloobchodní prodej

 

Lyoness výhoda pro velkoobchodní prodej

 Lyoness výhoda je na velkoobchod poskytována při nákupu od částky 1 000Kč bez DPH.

 

Lyoness výhoda při nakupu v našem e-shopu

 

1. Lyoness výhody si může uplatnit pouze registrovaný zákazník.

2. V objednávkovém formuláři před odesláním Vaší objednávky napište do pole "Poznámka": LYONESS a současně Vaše ID číslo z karty Lyoness.

3. Výhoda Lyoness Vám bude připsána okamžitě po té, co obdržíme peníze za dodané zboží.

4. Výhodu Lyoness není možné kombinovat s dalšími slevami, ani akčními nabídkami !

 

Blíže o nákupním společenství Lyoness

Z každého nákupu peníze zpět“, tak zní motto mezinárodního nákupního společenství Lyoness s věrnostním programem pro regionální, národní a mezinárodní obchod, který přesahuje hranice odvětví.

 

Profitujte při každém nákupu

Jak to probíhá? Zcela jednoduše: Lyoness nabízí nepřekonatelnou síť koncernů, malých a středních podniků a on-line partnerských společností, která umožňuje výhodně nakupovat ve všech odvětvích na celém světě. Členové tak mohou v současnosti nakupovat u 29 000 partnerských společností a v 3 200 on-line partnerských obchodech a využívat výhodu Cashback.

Cashback

Při každém nákupu budou členovi připsána až 2 % nákupní hodnoty na jeho Výplatní konto. Tak se na osobním Výplatním kontě hromadí nepřetržitě rostoucí částka. Od určité výše je beze srážky převedena na soukromý bankovní účet člena.

Přátelský bonus

Doporučte Lyoness dalším lidem! Jako poskytovatel doporučení obdržíte 0,5 % z obratů u nákupů realizovaných členem, kterého jste nově získali (tzv. přímý Přátelský bonus). Jestliže tento člen rovněž doporučí Lyoness novým členům, znamená to pro Vás ještě jednou 0,5 % z obratů u nákupů realizovaných novým členem (tzv. nepřímý Přátelský bonus)!

Společenská odpovědnost – nadace Lyoness

Kromě členů a partnerských společností mají z Lyoness prospěch díky Lyoness Child & Family Foundation také potřební lidé. Tato charitativní nadace založená v květnu 2008 obdrží část všech obratů realizovaných přes Lyoness.

 

V roce 2011 byla uvedena v život další nadace Greenfinity, která se zasazuje o trvale udržitelnou globální ochranu životního prostředí, realizuje inovační projekty v oblasti ochrany klimatu a investuje do využívání obnovitelných energií.

 

Více informací o Lyoness naleznete na stránkách: http://www.lyoness.net/cz/

Návštěvnost stránek

073537